Semikron Danfoss

Güç Elektroniğinde Nihai İş Ortağı
Semikron Danfoss, güç elektroniğinde küresel bir teknoloji lideridir . Ürün tekliflerimiz yarı iletken cihazları, güç modüllerini, yığınları ve sistemleri içerir.

Elektrikli hale gelen bir dünyada, Semikron Danfoss teknolojileri her zamankinden daha alakalı. Otomotiv, endüstriyel ve yenilenebilir uygulamalara yönelik yenilikçi çözümlerimizle, dünyanın enerjiyi daha verimli ve sürdürülebilir bir şekilde kullanmasına ve böylece günümüzün en büyük zorluklarından biriyle karşı karşıya olan genel CO2 emisyonlarını önemli ölçüde azaltmasına yardımcı oluyoruz.

Sektördeki en iyi performansı sunmak ve sürdürülebilir bir gelecek için inovasyona, teknolojiye, kapasiteye ve hizmete önemli ölçüde yatırım yaparak çalışanlarımıza özen gösteriyor ve müşterilerimiz için değer yaratıyoruz.

Semikron Danfoss, 2022’de SEMIKRON ve Danfoss Silicon Power tarafından birleştirilen bir aile şirketidir. Dünya çapında 28 lokasyonda 3.500’den fazla kişiye istihdam sağlıyoruz. Almanya, Brezilya, Çin, Fransa, Hindistan, İtalya, Slovakya ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki üretim tesislerimizle küresel ayak izimiz, müşterilerimiz ve ortaklarımız için eşsiz bir hizmet sağlıyor. Güç modülü paketleme, yenilik ve müşteri uygulamalarında 90 yıldan fazla birleşik uzmanlık sunuyoruz – bu da bizi güç elektroniğinde nihai iş ortağı yapıyor .

https://www.semikron-danfoss.com/

Leave a comment